Respekt Speciál tištěný - Budoucnost Západu

Budoucnost Západu

Tištěné vydání  |  Datum vydání 24. 11. 2021 


  • 130 stran dalšího z řady úspěšných speciálů týdeníku Respekt
  • Doručení časopisu pohodlně do vaší schránky (v rámci ČR)

 

Respekt Speciál tentokrát hledá odpovědi na otázky, jež trápí současný Západ a jsou citlivými místy společenské debaty.

Máme ještě společný příběh, něco, na čem se shodneme a co bychom byli ochotni hájit? Nebo je společnost už příliš polarizovaná? Jak je to se svobodou slova? Utopíme budoucí generace v dluzích? Je Západem vzývaný model rodiny opravdu ideální? Dokážeme ještě ocenit fyzickou práci? Podaří se ještě někdy vyřešit otázku bydlení? A mnoho dalšího.

Vaše vydání

99 Kč
Počet kusů
1 ks

Respekt Speciál tištěný - Budoucnost Západu

Objednavatel

Adresa

Doručovací adresa

Platba

V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Předplatné bude automaticky prodlužováno. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Pro ověření platnosti vaší platební karty z ní strhneme 1 Kč, kterou obratem vrátíme. Zároveň budou údaje o kartě uloženy za účelem automatického prodloužení předplatného. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
Zvolte svoji banku z nabídky níže. V následujícím kroku budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví.
V následujícím kroku vám zobrazíme údaje potřebné pro platbu převodem.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.


Platbu kartou i online platbu zabezpečuje PayU.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Respekt Speciál tištěný - Budoucnost Západu
zdarma