HN za 30 Kč měsíčně na první 3 měsíce

Speciální nabídka předplatného:
první 3 měsíce za 30 Kč měsíčně, poté za 159 Kč měsíčně


S předplatným získáte:

  • Neomezený přístup k obsahu Hospodářských novin
    + možnost odemykat obsah pro přátele (10 článků měsíčně) 
    + možnost ukládat si články na později
  • Online archiv Hospodářských novin od roku 1995
  • Pravidelné speciály v digitální podobě

Období předplatného

30 Kč / měsíc

Nabídka platí pouze pro nové předplatné a pouze v případě platby kartou. Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou s automatickou obnovou a lze kdykoli zrušit. Po uplynutí 3 měsíců se cena předplatného mění na 159 Kč měsíčně.

Začátek předplatného
  

HN za 30 Kč měsíčně na první 3 měsíce

Objednavatel

Platba

V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Předplatné bude automaticky prodlužováno. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Pro ověření platnosti vaší platební karty z ní strhneme 1 Kč, kterou obratem vrátíme. Zároveň budou údaje o kartě uloženy za účelem automatického prodloužení předplatného. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
Zvolte svoji banku z nabídky níže. V následujícím kroku budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví.
V následujícím kroku vám zobrazíme údaje potřebné pro platbu převodem.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.


Platbu kartou i online platbu zabezpečuje PayU.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

HN za 30 Kč měsíčně na první 3 měsíce
zdarma