Ekonom Premium

Období předplatného

246 Kč / měsíc
Vyberte si dárek
Garmin VivoSmart4 Gray/Silver (velikost S/M)
Garmin VivoSmart4 Gray/Silver (velikost S/M)
Garmin VivoSmart4 Optic Black (velikost S-M)
Garmin VivoSmart4 Optic Black (velikost S-M)
dárek ovál přeškrtnutí
Bez dárku
258 Kč / měsíc
310 Kč / měsíc

Předplatné se uzavírá na dobu neurčitou. Nabídka s dárkem platí pro nové nebo navýšené předplatné, které se uzavírá na dobu neurčitou s uvedeným časovým závazkem. Měsíční varianta platí pouze v případě platby kartou s automatickou obnovou a lze kdykoli zrušit.

Začátek předplatného
  

Ekonom Premium

Objednavatel

Adresa

Doručovací adresa

Platba

V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Předplatné bude automaticky prodlužováno. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
V následujícím kroku budete přesměrováni na platební bránu. Pro ověření platnosti vaší platební karty z ní strhneme 1 Kč, kterou obratem vrátíme. Zároveň budou údaje o kartě uloženy za účelem automatického prodloužení předplatného. Ve svém účtu nebo na adrese predplatne@economia.cz můžete automatické obnovování kdykoli zrušit a předplatné ukončit.
Zvolte svoji banku z nabídky níže. V následujícím kroku budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví.
V následujícím kroku vám zobrazíme údaje potřebné pro platbu převodem.

Odesláním objednávky beru na vědomí, že mé osobní údaje budou zpracovány dle Zásad ochrany osobních a dalších zpracovávaných údajů, a souhlasím se Všeobecnými obchodními podmínkami vydavatelství Economia, a.s.

Zaškrtnutím políčka přijdete o možnost získávat informace, které přímo souvisí s vámi objednaným produktem. Mezi tyto informace může patřit například: odkaz na stažení mobilní aplikace, aktivační kód pro přístup k audioverzi vybraného obsahu, informace o produktových novinkách a změnách, možnost vyjádřit se ke kvalitě našich produktů a další praktické informace a zajímavé nabídky.


Platbu kartou i online platbu zabezpečuje PayU.

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Ekonom Premium
zdarma